تیم ترا

حمید امیر معینی

“در طول 12 سال اخیر در استارتاپ ها و شرکت های کوچک و بزرگ تجربه کسب کردم و همیشه ایده راه اندازی ترا در ذهنم بود. ترا رو از یک اتاق شروع کردیم و در کمتر از دو سال تبدیل به یک تیم حرفه ای و پر انرژی شدیم که در بازارهای داخلی و خارجی به سرعت در حال پیشرفته.”

حسن اقدسی

“سرگرم کار تیمی و تبادل دانش با بچه های ترا هستم. خوشحالم که ترا به خونه اول بچه هامون تبدیل شده و  تونستم علاقه بچه ها رو با نیاز مشتریامون هم راستا کنم.”

محمد دیوبند

“از زمان راه اندازی ترا تلاش کردم تا استراتژی تیم رو بصورت آکادمیک و اصولی ترسیم کنم و خوشحالم که در این مدت کم تونستم مسیر بازار های خارجی رو برای ترا هموار کنم.”

احیا کیقبادی

“اولین عضو ترا هستم.کارم مدیریت مشکلات، نیازمندی ها، دارایی ها و پشتیبانی شرکت هاست و سعی می کنم متناسب با نیاز مشتری هامون بهترین راهکار ها رو در اختیارشون بذارم. صبورم و تا راه حلی برای سوالم پیدا نکنم دست برنمیدارم. یادگیری تکنولوژی ها و نرم افزارهای جدید برای سرعت دادن و بالا بردن کیفیت خدماتمون هم جزو تفریحاتمه”

شهرام تاجر

“معمولا موضوعی که تمرکز زیادی روش دارم، طراحی و تولید یک محصول با کیفیت ، کاربردی و همچنین اصولی هست. همیشه ترند های روز رو دنبال میکنم و به چالش ها، ایده های نو و خلاقانه خیلی علاقه دارم.”

اشکان ارکانی

“چندین حوزه آی تی رو تجربه کردم و در نهایت وارد دنیای مارکتینگ شدم ، اون هم از نوع دیجیتالش و همواره سعی می کنم در حال آموزش و یادگیری باشم!”

محمد هادی امامی

“در سال های اخیر با تیم های داخلی و خارجی تجربیات خوبی بدست آوردم. با اینکه از بچه های ایران دورم، جلساتم رو بصورت منظم برگزار می کنم و در کنارش بصورت فول استک کد می زنم.”

محمد نعیمی

“قبل از هر چیز تلاش می کنم یک پدر خوب باشم. در گذشته تجربه خوبی در شبکه و امنیت بدست آوردم و ایده هام منو به سمت برنامه نویسی بک اند کشوند و الان هم در همین زمینه مشغولم.”

الما نریمانی

“عاشق کارمم و از کد زدن بی نهایت لذت می برم، عشق و تفریح من یادگیری زبان های برنامه نویسی جدیده، پیشرفت کردن جزء اولویت های منه. عاشق طبیعتم؛ به خوبی با آدم ها ارتباط برقرار می کنم و کار تیمی برام لذت بخشه.”

حامد ابراهیمی زاده

“زندگی من با طراحی سایت و سئو عجین شده. خوشحالم که با تیم های حرفه ای همکاری می کنم و تجاربمون رو با هم به اشتراک میذاریم.”

ایمان دین یار

“همیشه دوست دارم به مشتری در درجه اول کمک کنم که به هدفش برسه نه اینکه فقط محصول و یاخدماتم رو بهش بفروشم.”

مژگان کاویانی

“تجربه 24 ساله آموزشی من رو به این نتیجه رسونده که آموزش صحیح و اصولی مهمترین پایه و اساس زندگیه.”