درباره - ترا ، برون سپاری خدمات آی تی

درباره ترا

شرکت توسعه راهکار آینده

ترا چیست؟

شرکت توسعه راهکار آینده (ترا) فعالیت خود را از مهر ماه سال 1397 توسط تیمی از دانش آموختگان داخل و خارج از کشور و با پشتوانه تجربیات بین المللی، آغاز نمود.
ما در شرکت ترا خدمات IT را بصورت ITaaS به شرکت ها، استارتاپ ها و اصناف کشور ارائه می دهیم. این خدمات از پایه ای ترین سرویس های IT (مانند پشتیبانی امور رایج کارمندان (Help Desk)) گرفته تا خدمات تخصصی نظیر طراحی اپلیکیشن موبایل و وب سایت، امنیت، شبکه، VOIP، هاستینگ و… را شامل می شود.
در حال حاضر تیم ما، به پشتوانۀ متخصصینِ با تجربه و متعهد، بعنوان دپارتمانِ آی تیِ شرکت ها و اصناف مختلف در حال سرویس دهی می باشد و به گواه مشتریان همواره بهترین راهکارها را بر اساس مقیاس و نیازشان پیاده سازی کرده است.

ITaaS یعنی چه؟

ITaaS مخفف عبارت IT as a Service  است و به معنای برون سپاریِ تمام یا بخشی از خدماتِ مورد نیازِ یک مجموعه به یک سرویس دهندۀ IT خارج از آن مجموعه است تا هم هزینه سرمایه گذاری داخلی کاهش یافته وهم سرعت رسیدن به اهداف مجموعه تسریع یابد.
به بیان ساده تر، با برون سپاری IT می توانید علاوه بر کاهش هزینه (زمانی و مالی) جهت استخدام و انتظارِ دریافتِ خروجی مناسب، با سرعت بیشتر به اهداف مجموعه خود برسید. بدیهیست که با برون سپاری به مجموعه ای با تجربه، کیفیت خروجی مورد نظر نیز نسبت به استخدام نیروی متخصص، بالا تر خواهد بود.

اگر به دنبال افزایش بهره وریِ IT در کسب و کار خود هستید ما در شرکت ترا به شما اطمینان می دهیم که با تیم خبره و کارآزموده ما، بهترین راهکارهای مناسب شما ارائه شده و دغدغه های آی تیِ شما از بین می رود.

از کجا شروع کنم؟

برای شروع می توانید از مشاوره رایگانِ کارشناسان ما از طریق شماره 91009559-021 و یا ایمیل sales@tera.ir  بهره مند شوید. با افتخار در خدمتتان هستیم.

همچنین برای آشنایی بیشتر با خدماتِ ترا و نحوه سرویس دهیِ ما می توانید به صفحه خدمات ما مراجعه نمایید.