ترا

داستان ترا

پیش از شکل گیری ترا، موسسین آن در شرکت های مختلف به نیاز هایی مشترک و برآورده نشده برای کسب و کار ها برخورده بودند. بعضی از این نیاز ها و مشکلات، استخدام متخصصین با تجربه در هر حوزه با منابع محدود مالی، دردسر های هماهنگی های بین تیمی، اختصاص فضا، چالش های بیمه، مالیات، عیدی کار مندها و … بود. این مشکلات عموما کسب و کارها را مجبور به استخدام افراد دارای چندین تخصص و یا با تجربه کمتر و یا به تعویق انداختن نیازها می کرد.
از طرفی برون سپاری هر نیاز به شرکت های متخصص در هر زمینه، چالش های دیگری داشت. در بسیاری از موارد نیاز به ایجاد هماهنگی بین شرکت های برون سپاری بود. همچنین عدم تعامل درست بین تیم های برون سپاری شده، موجب شکست اهداف کسب و کار علی رغم صرف هزینه می شد. ایده شکل گیری ترا، رفع این خلا در برون سپاری خدمات بود.

خدمات ترا

ما به طور مشخص، طیف کامل نیاز های IT و دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها را برآورده می کنیم؛ به طوری که دغدغه های استخدام متخصص، چینش استراتژی، پیگیری و هماهنگی در موارد مرتبط با دیجیتال مارکتینگ و IT از دوش کسب و کار شما برداشته می شود. به عنوان مثال با سپردن IT و دیجیتال مارکتینگ خود به ما، مدیریت و هماهنگی ها بصورت کامل بین دپارتمان های تخصصی ترا صورت می گیرد. با این کار دغدغه اموری نظیر مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری سرور ها، شبکه، امنیت، ویپ، پرینتر ها و پی سی ها، توسعه و نگهداری وب سایت، تعریف استراتژی دیجیتال مارکتنیگ و برندینگ، مدیریت شبکه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی ،سئو و سایر کانال های دیجیتال مارکتینگ و حتی در صورت نیاز، استخدام نیرو های متخصص داخلی (مثل استخدام برنامه نویس) برطرف می شود. اما این تمام ماجرا نیست.

چرا ترا؟

ما خود را همانند تیم های داخلی شما تصور می کنیم و تاکیدمان بر شفافیت و صداقت است. پس اگر کاری در حیطه تخصصی ما نباشد و یا تیم دیگری در موردی خاص بتواند آن نیاز را بهتر بر طرف کند، برای شما، خودمان آن کار را برون سپاری می کنیم (البته با تایید شما!) تا همیشه مطمئن باشید که هر کار توسط بهترین متخصص در آن حوزه انجام می شود. به همین دلیل تیم ترا شبکه جامعی از همکاران را در حیطه های مختلف گرد آوری کرده تا شما بتوانید حتی در هنگام برون سپاری، حق انتخاب داشته باشید. به عنوان مثال، فرض کنید برای مدیریت اینستاگرام خود تمایل دارید که عکاسی محصولات خود را در سطح بین المللی انجام دهید. بدین منظور ما از پیش با حدود 30 استودیوی تخصصی در ارتباط هستیم تا شما بسته به بودجه، سوابق استودیو و کیفیت مورد نظر خود، بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

سخن آخر

تجربه، کیفیت بین المللی و صداقت به عنوان سه اصل در ارزش های تیم ترا موجب شده تا چندین کسب و کار در داخل و خارج از کشور نیاز های خود را به ما بسپارند. برای اطمینان از اینکه ما تا چه حد کسب و کارتان را ارتقا می دهیم می توانید در هر زمان با کارشناس های ما تماس بگیرید.

نظرات مشتریان